Број на оглас: 1297246
Објавен на: 16.07.2019, 11:47

lozje,ovostarnice i mesto za vikendica -eftino

1 € Цената е фиксна
Квадратура:
2300 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam staro lozje so malo ovostarnice i mesto za vikendica (sopstvenost-uredna dokumentacija)so skica plan i posedoven list- direkno se vleguva do mestoto sopstven pat ,a se naoga vo blizina na leniski most od leva strana za informacii na tel 075239654 naeftino !!!!