Број на оглас: 1285361
Објавен на: 20.10.2019, 20:59
1 / 1

Dukan vo pelagonka 2 do orginacija litovski

15.000 € Цената не е фиксна
Квадратура:
21 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava dukan vo pelagonka 2 do ordinacija litovski.Dosta povolno mozna e i zamena za kola kamion gradezni materijali ili drugo.Dajte ponuda.Dosta povolno so moznost za odlozeno plakanje.Телефон 070269280