Број на оглас: 1258882
Објавен на: 19.01.2019, 12:09
1 / 2

8GB HP DDR2-RAM 4 x 2GB - PC2-6400P - ECC 499276-061

1.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


SAMO ZA SERVER !
4 х 2GB, вкупно 8 GB
- PC2-6400 (DDR2-800MT/s),brzina kako DDR3-800
- ECC RAM, Registered
- DIMM 240 pin
- Врвен квалитет," HP "server RAM, бр. 499276-061