Број на оглас: 1254550
Објавен на: 20.05.2019, 14:58
1 / 2

SOBI STUDIA STAN I GARSONJERA EXTRA POVOLNO!!!!

250 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


SMESTUVANJE ,GARSONJERA VO BLIZINA NA EZEROTO VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA SALA,STUDIA VO CENTAROT VO BLIZINA NA PAZAROT I SOBI VO BLIZINA NA AVTOBUSKATA STANICA .