Број на оглас: 1231204
Објавен на: 26.03.2019, 08:33
1 / 5

pesok prevoz i iskopi

10 МКД Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


vrsime prevoz na pesok od 2 do 16 kubika i iskopi so bager