Број на оглас: 1212831
Објавен на: 18.02.2019, 08:49
1 / 12

STUDIJA I APARTMANI = O H R I D

500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


KOMPLETNO OPREMENI [ WI-FI,CABLE TV,MINI KUJNA,KUPATILO,TERASA ] SO SOPSTVEN PARKING NA 100 METRA OD OBALA I 5 MIN.OD CENTAROT NA OHRID.SE IZDAVAAT PREKU CELA GODINA
PRIJATEN PRESTOJ !!! VE OCEKUVAME !!!