Број на оглас: 1212791
Објавен на: 18.02.2019, 08:49
1 / 10

STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo,terasa] so sopstven parking
na 100 metra od obala i 5 minuti od centarot na gradot.Se izdavaat preku cela godina .