Број на оглас: 1208216
Објавен на: 14.05.2019, 00:18
1 / 6

Fap 16-26

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам Фап 16-26 со турбо во исправна состојба, одличен мотор менувач и деференцијал се е оригинално фабричко можна е и замена дајте понуда !

Потврден огласувач
 Dejanco
 Пробиштип