Број на оглас: 1208167
Објавен на: 17.08.2019, 14:17
1 / 9

Mercedes 26-32 6x4

11 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во топ состојба сите гуми му се нови оригинал кипер, мала потрошувачка на гориво, нови дизни и нова бош пумпа со еден збор камионот е ракета !

Потврден огласувач
 Dejanco
 Пробиштип