Број на оглас: 1208114
Објавен на: 17.08.2019, 14:17
1 / 12

JCB 3CII

35 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ЈЦБ-то е во одлична состојба со конвектор, нови задни гуми, јака хидраулика дури и појака од новите предна корпа 1 м3 мозе да се товара и шлепер без рампа- задна корпа копа во длабочина до 4 м. Можна е замена за понов тип на ЈЦБ 3ЦХ или 4ЦХ со моја доплата !