Број на оглас: 1201404
Објавен на: 22.02.2021, 09:06
1 / 12

Elitni apartmani - Casa **LA KOLA** - vo centarot na Krusevo

650 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
400 m²
Спрат:
3
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.
Raspolaga so: dvokrevetni studia, trokrevetni i cetvorokrevetni apartmani
(parno greenje, internet, kabelska TV, ...)


Skype: n.cavkar