Број на оглас: 1201337
Објавен на: 08.07.2020, 23:46
1 / 3

se prodava plac

20 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava atraktiven plac do Lovniot dom vo Berovo. Cenata e po dogovor. Javete se povolno.
070311637 I na 076 439 131