Број на оглас: 116579
Објавен на: 16.09.2020, 23:31
1 / 12

професионално полирање автомобили

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


За прв пат и во нашата држава воведовме европски методи на професионално полирање на автомобили со обучен кадар , и полирање фарови до целосно фабрички изглед и провидност за само 600 do 1000денари за двата фара за кои даваме бесконечна гаранција од повторно пожолтување на фаровите,со опрема и средства од врвни познати светски брендови ,возилата ги превземате со целосно исполиран лак и заштита на лакот со последна технологија заштити, тефлон, карнауба восок,силанти,нано,и керамички заштити кои се иновативна и врвна технологија и врвот на заштити во светот,за кои сертификат и одобрение за нанесување сме овластени само ние.Цената за полирање е од 3000денари.или во зависност од оштетувањето,бојата и класата на која и припаѓа возилото ,max.24.000ден.За керамичка заштита се доплаќа во зависност од желбата на клиентот,кој тип го сака.Нидиме од 1 до 5 год. гаранција на керамиката.Работиме исклучиво професионално по европски терк и методи,MENZERNA пасти кои ги работиме само ние во Македонија,3М пасти, Mirka,Meguiars,,3D HD UNO,SONAX,тефлонската заштита или силантите го штитат лакот со правилно одржување и до 12 месеци,или може по избор ваш да одберете од нашата колекција на восоци,силанти,полимери,керамики,вашето возило ќе го реинкарнираме и клонираме во ново,НАЈНОВО!!!!!!!!!!!!НА ВАШЕ БАРАЊЕ,единствено во нашиот град,хемиско чистење на ентериерот на вашето возило со најновата машина со екстракција,дезинфекција и ароматизација на внатрешноста на возилото,кожени ентериери и еко кожени ентериери,прочистување на каналите од вентилациониот систем и одклонување на непријатни миризби во кабината,очекувајте беспрекорен квалитет по најниска цена во Македонија,во зависност од класата на која и припаѓа вашето возило т.е. големината на ентериерот,од 2000-2500-3000-4000денари. нашата работа можете да ја следите на следниов линк https: Auto Car Care-Prilep повеќе информации на https:
Auto Car Care-Prilep
тел.071 278 959