Број на оглас: 1122201
Објавен на: 12.11.2018, 19:45
1 / 4

lim

10 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава лим (lim) со дебелина од 3 милиметри, должина 8 метри, ширина 2 метра, цена за квадрат 10 евра. Плочите се 16 квадрати.