Број на оглас: 1091119
Објавен на: 16.08.2019, 13:32
1 / 10

Продавам рачно изработени плетеници од фин конец

800 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава


Продавам рачно изработени плетеници за маса,за витрина.Плетениците се изработени рачно од фин конец за плетење во разни форми и димензии.За повеќе купени парчиња следува попуст.Информации на 078-47-67-54