Број на оглас: 1079004
Објавен на: 18.06.2018, 08:03
1 / 7

bass kitara

6.999 МКД Цената не е фиксна 7.999 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Nova bass kitara STAR SUN , koj saka da kupuva nova bas kitara samo so pomala cena neka poveli info 070 279 188