Број на оглас: 1076092
Објавен на: 22.02.2021, 13:12
1 / 9

Издаваме соби на туристи во близина на жичарата

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
100 m²
Греење:
Дрва

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат соби на туристи и спрат од куќа за новогодишните празници и преку цела година во близина на жичарата и центарот на градот. Имаме интернет и кабловска. Греењето е на дрва. ЦЕНА ПОВОЛНА. Работиме со ваучери за патување