Број на оглас: 1062241
Објавен на: 06.07.2020, 16:22
1 / 7

Апартмани до жичарата

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Комплетно опремени 2 апартмани со посебни влезови, кујна, купатило, дневен престој