Број на оглас: 1061582
Објавен на: 15.01.2019, 18:02
1 / 6

FIAT MAREA 1.9 TD ELX 97 GOD

1.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Marea
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MNOGU ZACUVANA OD OPREMA IMA SE OSVEN KLIMA