Број на оглас: 1054370
Објавен на: 26.03.2020, 11:01
1 / 9

Mercedes C270

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Останато
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema.... Vrede da se vide..!! Registrirana cela godina 2019