Број на оглас: 1012656
Објавен на: 07.04.2020, 23:25
1 / 1

Med

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продавам:
- ливадски мед
- мед во саке
- мед со полен
- полен
- бронхи мед
- мед со матичен млеч
- матичен млеч
- прополис и прополисни капки (30%)
- Продажба на мед на големо и мало
Prakam po kargo