Број на оглас: 1009731
Објавен на: 15.03.2019, 23:11
1 / 1

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 180м2

135.000 €
Број на соби:
6
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
150 m²
ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со површина 180м2 и катност П+ПК
Површина на дворно место 150м2
Куќата се наоѓа во населба Влашкамала
Шифра Д44/6
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771