Број на оглас: 1007832
Објавен на: 05.03.2021, 08:58
1 / 1

Prodavam 3 placa vo s. dolno palciste 3700m2, 1200m2 i 700

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
5600 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 placa Suma vo s. dolno palciste Tetovo 3700m2, 1200m2 i 700m2 gradezna zona