Број на оглас: 792262
Објавен на: 04.11.2021, 22:26
1 / 12

Servis, Otkup na raspiani IPHONE !!! -JEHONAservice'

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

» JEHONAservice' «
Dronovec-Poroj No.45
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Popravka na sekakov vid na iPhone,Samsung,HTC, i dr...(dekodiranie 'UNLOCK, FirmwareUpdate, Navigacia, Jailbreak, i dr...)
- Istotaka otkup na rasipani/polovni telefoni
ponedelnik-sabota (10:00 - 20:00h)
__________________________________________________________
JEHONAservice' - Tetovo, Drenovec-Poroj br.45 tel: 071/555-995
https://jehonaservice.business.site/ - www.facebook.com/jehonaservice1

Потврден огласувач
 » JEHONAservice' « (претпријатие)