Број на оглас: 4136636
Објавен на: 18.11.2021, 12:35
1 / 6

Ford c-max 1.6 dizel 2004

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
C-Max
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Auto plac swiss
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford c-max
1.6 dizel
Km 180.000
God 2004/5

📞071-636-455📞