Број на оглас: 4117875
Објавен на: 01.11.2021, 17:37
1 / 5

Seat Cordoba 1.9 SDi

2.400 €
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Seat Cordoba 1.9 SDi , 2004 година , поминати 183.600 км, регистација до Март 2022 година, со клима уред, централна брава, електрика на стакла, серво волан, радио ЦД и др.Возилото е супер сочувано