Број на оглас: 4104241
Објавен на: 19.10.2021, 10:16
1 / 12

Bmw 320d 2009 facelift

10.000 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.11625
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Auto plac swiss
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bwm 320
Dizell
Km 257.000 org
God 2009
Facelift
1 god registracija
Donesen od germania pred 1 godina

📞071-636-455📞