Број на оглас: 4094658
Објавен на: 09.10.2021, 14:44
1 / 4

Kosalica clipper 52

750 € Цената не е фиксна
Auto plac swiss
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Sabo
Clipper 52
Servisiran
Pali kosi
Nozot 51 cm

📞071-636-455📞