Број на оглас: 4093163
Објавен на: 07.10.2021, 20:55
1 / 6

Daihatsu cuore 1.0 benzin automatik

2.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Daihatsu
Модел:
Cuore
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.11625
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Auto plac swiss
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭Daihatsu cuore
🇨🇭1.0 benzin
🇨🇭Automatik
🇨🇭Viti 2005
🇨🇭Km 162.000
🇨🇭Me regjistrim

📞071-636-455📞