Број на оглас: 4049941
Објавен на: 27.12.2021, 17:11
1 / 5

Opel Signum 1.9 CDTI A/T

2.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Signum
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3
AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Opel Signum 1.9 CDTI 110 kw A/T 2004 година , поминати 250,000 км , со сервисна книшка , редовно сервисиран. Восилото од опрема поседува автоматска клима, темпомат, електрика на сите стакла, централна брава со далечинско, радио ЦД и др. Регистрација до 17.01.2022 година , во одлична состојба.