Број на оглас: 4019920
Објавен на: 20.01.2022, 09:31
1 / 11

Reno Clio 1.5dci 55kw 2013 god Tovarno

3.800 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Avto1
Bul.Makedonija bb
Делчево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno Clio 1.5dci 55kw 2013 gos Tovarno

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)