Број на оглас: 4010527
Објавен на: 02.11.2021, 17:35
1 / 5

Ford Transit 2.2 TDCi

5.500 €
AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford Transit 2.2 TDCi 2009 година на производство, поминати 220.000 км, со радио ЦД, централна брава, електрика стакла и др. Сервис направен пред 1.000 км, комбето е во одлична состојба , не увезувано. Носивост 1.300 кг. Може замена за помало возило.