Број на оглас: 3966322
Објавен на: 18.12.2021, 22:35
1 / 9

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god

4.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Transit
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Avto1
Bul.Makedonija bb
Делчево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god
Tovarno

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)