Број на оглас: 3964087
Објавен на: 20.01.2022, 09:31
1 / 10

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

4.500 €
Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Avto1
Bul.Makedonija bb
Делчево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012
Tovarno

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)