Број на оглас: 3961142
Објавен на: 26.11.2021, 12:22
1 / 12

VW up! Move up! 1.0 60HP - 83.000km - 16god

6.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
up!
Година:
2016
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6
AutoZentrum
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW up! Move up! 1.0 60HP - FULL OPREMA
Увезена од Германија
Менувач: Рачен
Боја: Сива
Година на производство: 2016
Прва регистрација: 02.03.2017
Поминати километри: 83.000
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходни сопственици: 1
Два клуча
Дополнителна опрема:
- Греачи на седишта
- Борд компјутер
- Навигација
- Паркинг сензори
- Сензори за светла
- Темпомат

ЦЕНА: 6990 ЕУР.