Број на оглас: 3931648
Објавен на: 21.04.2021, 19:14
1 / 1

Nova Servo Pumpa za Golf 3

6.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 3
Tип на делови:
Управниот /Серво /волан
AutoPartsOnlineMK
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova Servo pumpa za Golf 3.
OEM broj : 028145157D
Pisete na viber ili Whatsapp
Pracame po kargo niz cela Makedonia.

Потврден огласувач
 AutoPartsOnlineMK (претпријатие)