Број на оглас: 3929479
Објавен на: 19.04.2021, 21:06
1 / 2

Novi Delovi za VW T4

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
T4
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување
AutoPartsOnlineMK
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Rebrasni Set , Glavcini, zglobovi, cilindri, dihtunzi, Lageri, filtri, maslo, Delovi od motor, kocnici, diskovi, Federi , Amortizeri , gumici, sve sto vi e potrebno.

so EKSTRA CENA !!!!

Pisete ne na Viber ili Whatsapp.

Потврден огласувач
 AutoPartsOnlineMK (претпријатие)