Број на оглас: 3926832
Објавен на: 18.04.2021, 09:00
1 / 1

Novi Delovi za SKODA

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Site Modeli
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување
AutoPartsOnlineMK
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Imame delovi za site SKODA Seri,
Lageri, filtri, maslo, Delovi od motor, kocnici, diskovi, Federi , Amortizeri , gumici, sve sto vi e potrebno. so EKSTRA CENA !!!!
Pisete ne na Viber ili Whatsapp.

Потврден огласувач
 AutoPartsOnlineMK (претпријатие)