Број на оглас: 3916381
Објавен на: 08.10.2021, 18:23
1 / 10

Opel Meriva 1.7cdti

5.950 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Avto1
Bul.Makedonija bb
Делчево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7cdti

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)