Број на оглас: 3893152
Објавен на: 20.01.2022, 09:30
1 / 11

Ford C-Max 1.6cdti 66kw 2007 god

4.150 €
Марка:
Ford
Модел:
C-Max
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Avto1
Bul.Makedonija bb
Делчево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford C-Max 1.6cdt 66kw 2007 god

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)