Број на оглас: 3887697
Објавен на: 20.01.2022, 09:31
1 / 11

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

3.900 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Avto1
Bul.Makedonija bb
Делчево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god

OPREMA:
-ABS
-AIRBAG
-KLIMA
-KOMANDI NA VOLAN
-MAGLENKI
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO
-EL NA PROZORCI
-EL NA RETROVIZORI
-ALUMINIUMSKI BANDAZHI
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-NOVI GUMI

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)