Број на оглас: 3792815
Објавен на: 19.01.2022, 21:19
1 / 12

PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI - 88KW (120HP)

4.100 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI / 88KW (120HP)
КАБРИОЛЕТ
УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА
Менувач: Рачен
Гориво: Бензин
Боја: Сива
Година на производство: 2008
Прва регистрација: 19.05.2008
Поминати километри: 189.890
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходен сопственик само еден
Два оригинални клуча
Дополнителна опрема:
- Греачи на седишта;
- Климатроник;
- Кожа
- Паркинг сензори
- Борд компјутер....

АутоЦентрум увезува половни автомобили од ЕУ (Германија, Франција, Холандија, Италија)
Автомобилите пред увоз се детално прегледани во земјите од каде што се купени и истите пристигаат со целосна сервисна историја - сервисна книшка !
Сите автомобили се во одлична состојба
100 % гаранција на километри