Број на оглас: 3717758
Објавен на: 27.12.2021, 17:11
1 / 8

Се продава Seat Altea 2.0 TDi 103kw 2004 год.

3.650 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Altea 2.0 TDii 103kw со поминати 244.000km,Возилото е регистрирано до 12.2020 год.Возилото е со клима,радио,CD,електрика на стакла,фелни , редовно сервисирано, увезено од Швајцарија пред четири години и е во одлична состојба