Број на оглас: 3551214
Објавен на: 17.04.2020, 14:07
1 / 9

Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl

650 МКД
Addico Store
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


🚘 Осигурачи - Спојки за пластика. калници, држачи за мотор, решетка, врата за Volkswagen и Audi.

✔️ Осигурачите и држачите се различни по големина и облик.
✔️ Високо квалитетен материјал со конструкција за издржливост, кој е силен, стабилен и отпорен на вибрации.
✔️ Вкупно 60 парчиња.
✔️ 5 различни модели - врсти.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴