Број на оглас: 3547135
Објавен на: 18.03.2020, 23:28
1 / 6

Merna Lenta - Metro

399 МКД
Addico Store
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Мерна лента - Метро, 50 метарски фиберглас за мерење на различни површини.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴