Број на оглас: 3518978
Објавен на: 02.06.2020, 12:07
1 / 8

Dupleks stan 122m2 vo Taftalidze do kej

750 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
122 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
p.odredi
Agencija GRAMADA
bul.V.Smilevski Bato 69 lokal 2, Skopje
Аеродром, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stanot e vo zgrada ponova gradba, na dve nivoa prvoto nivo e 62m2 dnevna so kujna I toalet a vtoroto nivo ima , 3 prostorii + toalet I terasa so pogled kon Vardar, stanot e mallku koristen prakticno e nov, parking pred zgrada, mirna lokacija do kej na vardar

Потврден огласувач
 Agencija GRAMADA (претпријатие)