Број на оглас: 3466943
Објавен на: 09.03.2020, 13:20
1 / 10

VW TOURAN 1.9TDI 105PS 2008 -AUTOGENEVA-

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO