Број на оглас: 3401377
Објавен на: 19.10.2019, 13:44
1 / 10

MERCEDES S320CDI 235PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO