Број на оглас: 3364853
Објавен на: 29.01.2020, 05:33
1 / 12

Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

370 €
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Аеродром спроти Џевахир, поседува 70 м2, 3соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, гаража, подрум, машина за перење,вселив веднаш....

ЦЕНА-370 евра

шифра 18932



контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА