Број на оглас: 3364852
Објавен на: 10.09.2019, 01:20
1 / 9

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

220 €
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Аеродром кај Рулет, близу Нова Железничка, поседува 40 м, 3ќ2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел. нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,клима.балкон. реновиран.вселив веднаш....

ЦЕНА-220 евра

шифра 18201

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА